PIZZA 

Pizza Margherita - 4.00
Pizza Margherita on valmistatud kõrge valgu sisaldusega jahust, kasutades pikaajalist külma fermenteerimist ja Rullis tehtud kastet värskest San Marzano tomatist. Pizzat küpsetame viiesaja kraadises ahjus umbes üheksakümne sekundiga, et pakkuda tõelist pizza naudingut.

Pizza Peperoni Pecorino - 6.50

See pizza Peperoni vorstiga ja Pecorino juustuga, on valmistatud kõrge valgu sisaldusega jahust, kasutades pikaajalist külma fermenteerimist ja Rullis tehtud kastet värskest San Marzano tomatist. Pizzat küpsetame viiesaja kraadises ahjus umbes üheksakümne sekundiga, et pakkuda tõelist pizza naudingut.

Pizza Prosciutto Crudo - 6.50

Pizza Prosciutto Crudo lisatud Parmigiano-Reggiano (võib teha ilma, et oleks vähem soolasema maitsega) juustuga on valmistatud kõrge valgu sisaldusega jahust, kasutades pikaajalist külma fermenteerimist ja Rullis tehtud kastet värskest San Marzano tomatist. Pizzat küpsetame viiesaja kraadises ahjus umbes üheksakümne sekundiga, et pakkuda tõelist pizza naudingut.


SUSHI RULL MAKI 8tk

Gravlax Lõhe Rull - 9.90
Gravlax lõhe MAKI wasabi ja laimi koorega maitsestatud Philadelphia toorjuustuga, pehme ja küps avakaado, mitte värvitud mahe ingver,
sooja kaste Chin-chuan mirin veiniga.

Kreveti Rull - 9.90
Keedetud merevees okeani krevetid wasabi ja laimi koorega maitsestatud
Philadelphia toorjuustuga, pehme ja küps avakaado, mitte värvitud mahe ingver, sooja kaste Chin-chuan mirin veiniga.

.

TEMPMURA

Hiidkrevetid 4tk - 9.50
Hiidkreveti tempura, marineeritud laimi kastmega.
SALATID

Kimchi - 5.50
Rullis fermenteeritud originaalse korea rahva retsepti järgi üsna (üsna!) vürtsikas salat hiina kapsast, porgandist, valgest redisest.Tempura Keisri salat -
5.50
Grana Padano, anšoovis oliiviõlis, mandli pähklid, küüslauk, Rooma Salat, ja 2 tempura hiidkrevetti.